Kurumsal

Hakkımızda

Gelişen, büyüyen popülasyon ve şehirlerin artan güvenlik ihtiyacını geniş bir yelpazede sağlayan bir şirkettir. Odak noktası, güvenli çalışma ve yaşam alanlarıdır. Biyokütle santralleri, Termik santraller, Endüstriyel yapılar, Fabrikalar, AVM, Okul, İş merkezleri, Geniş yaşam alanları (site vb.) hizmet verdiği alanların önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Ürünlerinin önemli bir kısmını doğrudan ithal ettiği gibi, bunun yanı sıra kendi markasıyla ürün ve hizmetler sağlamaktadır. Dünyanın önde gelen markalarıyla güçlü partnerlik işbirlikleri bulunması sebebiyle, Dünya ve Avrupa'da kullanılan yüksek teknoloji ürünlerini aynı anda ülkemize ekonomik ve kaliteli olarak sunabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde JET KORUMA rakipleri arasındaki farkı açmıştır.

JET KORUMA için başta can ve mal güvenliğini sağlamak, yaşanılan mekânlarda konforu ve iş verimliliğini arttırmak, zaman kayıplarını engellemek ve takip olanakları sunmak en büyük önemdir.

% 100 Yerli sermayeli bir şirket olarak müşterilerine daima daha iyi daha kaliteli ürün ve hizmetleri sağlayarak, satılan ürün, verilen hizmet ve satış sonrası destek politikalarıyla müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır.

Uzman ekibi ve mühendislik bilgileri sayesinde JET KORUMA en basitten en komplike projelere kadar hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için var.