Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri, ev alarm sistemleri ve iş yeri alarm sistemleri olmak üzere iki ayrı kategoride konumlandırılmaktadır.

Ev Alarm Sistemleri

Evinizin bir site içerisinde bulunması ya da apartmanın yüksek katında olması hiç bir zaman evinize hırsız giremeyeceği anlamına gelmez. Öyle ki evinize giren hırsız her ne kadar maddi kayıp verecek olsa da, eğer o anda evdeyseniz, bu can güvenliğinizi de ilgilendirmektedir. İşte bu gibi durumlarda Jet Koruma olarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

İş Yeri Alarm Sistemleri

İş yeri güvenliği ihtiyacı, standart bir ev güvenliği ihtiyacından farklı olabilir. İş yerinin niteliği, kullanılması gereken sistemi belirler. İş yerinde ev kullanıcısı için sunulan tüm hizmetlerin yanında iş yeri giriş ve çıkış (açılış ve kapanış) saatlerini kolayca takip edebilir, raporlamalarını düzenli şekilde alabilirsiniz. Çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda şifrelerini iptal ederek iş yeri güvenliğinizi tam olarak sağlayabilirsiniz.

Hırsızlık Alarmı

Hırsızlık Alarmı

Mülkünüze izinsiz giriş tehlikesi olduğu anda Jet Koruma Alarm Sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girerek 108 desibellik yüksek ses ile caydırıcı bir şekilde çevreyi uyarmakla birlikte, aynı anda Alarm İzleme Merkezine sinyal iletir. Alarm sinyali, Alarm İzleme Merkezine ulaştıktan çok kısa bir süre içerisinde Operatörlerimizce aranırsınız. Size ulaşamazsa yakınlarınız aranarak durum teyit edilir. Gerekli ise emniyet güçlerinin adresinize yönlendirilmesini sağlanır.

Acil Sağlık Alarmı

Acil Sağlık Alarmı

Jet Koruma Alarm Sistemine bağlı, şifre paneli ve de panik butonu ile herhangi bir acil veya panik durumu anında yardım ihtiyacınızın sinyal bilgisi Alarm İzleme Merkezine anında ulaşır ve çok kısa bir süre içerisinde dönüş yapılarak durum teyidi yapılır. Gerekli olması durumunda adresinize ambulans, polis yönlendirilir. Kablosuz panik butonunu ister üzerinizde isterseniz mülkünüzün istediğiniz bir bölgesine koyarak kullanabilirsiniz. Alarm sisteminiz kurulu olmasa dahi bu sistem aktiftir.


Yangın Alarmı

Yangın Alarmı

Jet Koruma Alarm Sisteminize bağlı Duman-ısı dedektörü, ev veya iş yerinizde oluşan duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Alarm İzleme Merkezine sinyal gönderir. Alarm İzleme Merkezi operatörleri çok kısa bir süre içerisinde size ulaşır, tehlikeyi teyit etmeniz halinde itfaiyeyi hemen adresine yönlendirir. Alarm sisteminiz kurulu olmadığı durumlarda bile yangın tehlikesine karşı bu sistem daima faaldir.

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz Kaçağı Alarmı

Jet Koruma Alarm Sisteminize bağlı Gaz dedektörü, ev veya iş yerinizde oluşan gaz sızıntısını fark eder ve Alarm İzleme Merkezine sinyal gönderir. Alarm İzleme Merkezi operatörleri çok kısa bir süre içerisinde size ulaşır, tehlike yaratacak duruma karşı önlem alınması hususunda erken uyarı sağlar. Alarm sisteminiz kurulu olmadığı durumlarda bile bu sistem daima aktiftir.


Su Baskını Alarmı

Su Baskını Alarmı

Jet Koruma Alarm Sisteminize bağlı su baskını sensörü, ev veya iş yerinizde oluşan su baskınını erkenden fark eder ve Alarm İzleme Merkezine sinyal gönderir. Alarm İzleme Merkezi operatörleri çok kısa bir süre içerisinde size ulaşır, tehlike yaratacak duruma karşı önlem alınması hususunda tarafınıza erken uyarı sağlar. Alarm sisteminiz kurulu olmadığı durumlarda bile bu sistem daima aktiftir.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Ev, İş yeri güvenlik kamerası olarak da kullanılmakla birlikte Bakıcı kamerası olarak ta ebeveynlere hizmet eder. Bunlara ek olarak alarm doğrulama için kullanılarak fake alarm durumlarının tespitini sağlar. En özel yanı ise Jet Koruma Alarm Sistemine ip kameraların bağlanarak tek platform üzerinden izlenebilmesine olanak sağlar.

Artık Çok Daha Kolay

Evinize ya da iş yerinize yüksek teknoıloji ürünü alarm sistemi kurmak Jet Koruma'nın sizlere sağladığı ödeme kolaylığı ile artık çok daha kolay. Çünkü biz güvenliğin lüks değil, bir ihtiyaç olduğuna inanıyoruz. Her evin bir koruması olana kadar jet koruma avantajlar sunmaya devam edecek.

Neden Jet Koruma

 • Çift yönlü haberleşme yeteneği (Pstn,Gprs,İnternet)
  Jet Koruma Alarm Sistemlerinin birden çok haberleşme alternatifi bulunmaktadır. Böylece sabotaj veya haberleşme aksamasında alternatif kanal üzerinden haberleşme kesintisiz olarak devam eder.

 • Sabotaj Algılama
  Sistem ve ekipmanlarına verilen zararlar, kesilen kablo , kesilen elektrik durumları sistem tarafından algılanarak alarm durumuna geçer ve Alarm İzleme Merkezine sinyalleri gönderir.

 • Uzaktan Kontrol ve Takip İmkanı
  Akıllı telefonunuza yüklediğiniz aplikasyon sayesinde alarm sisteminiz ile ilgili bildirimler alabilir, sistemi devreye alıp devreden çıkarabilir, sistem raporlarına ulaşabilirsiniz.

 • %100 yerli sermaye ve Türk Markası
  Satın aldığınız her ürün ve hizmet ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır. Bu sebeple bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

 • Üstün Gelişmiş Teknoloji
  Dünya ve Avrupa’nın kullandığı ve tercih ettiği yüksek teknolojiler kullanılmaktadır. Ve gelişen teknolojiye tam adapte olma yeteneği.

 • Uzaktan Teknik Destek
  Bir çok gelişmiş alarm sisteminde olmayan bu özellik ile kullanıcı onayıyla sisteme uzaktan bağlanarak kurulum, ayar vb işlemleri yapabilme olanağı. Böylece servis ücret bedelleri ortadan kalkmaktadır.

 • Alarm ile Kamera Sistemi bir arada
  Klasik bilinen alarm sistemlerinin aksine, Jet Koruma Alarm Sisteminize Ip güvenlik kamerası bağlayabilir aynı platform üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir özelliktir.

 • Bir Alarm’dan çok daha fazlası
  Jet Koruma alarm sisteminize bir çok cihazı bağlayarak akıllı ev sistemi gibi kontrol edebileceğinizi biliyor musunuz?

 • Düşük Fake (sahte, hatalı) Alarm İstatistiği
  İleri teknoloji ürünü dedektörler ile çift yönlü doğrulama teknolojileri ile hatalı alarm oranı çok düşüktür. Kamera doğrulaması ile bu ihtimaller sıfıra yakındır.

 • Pet Algılamalı Dedektörler
  Değerli Evcil ve bizlerle birlikte yaşayan dostlarımız evde yalnız kaldıklarında, dedektörler üzerinde bulunan mikrodalga ve kızıl ötesi algılama özellikleri ile hem alarm sistemini devreye sokmazken hem de ev içinde güvende olurlar.

 • Ekonomik ve Mantıklı Fiyatlar
  Soygunu biz değil hırsızlar yapmaktadır. En üst güvenlik teknolojisi en uygun fiyatlar. \"Çünkü güvenlik lüks değil bir ihtiyaçtır.\"
  Jet Koruma sektöre yeni bir rüzgar estirmiştir. Yerli bir firma özelliğini de kullanarak en yüksek teknolojileri ülke insanlarımıza en ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Çünkü bizim için ‘’Güvenlik lüks değil, bir ihtiyaçtır’’ Ülkece en iyileri hak ediyoruz.

Jet Koruma Alarm Sistemi Nasıl Çalışıyor?

 • Hırsızlık (kapı, pencere açılması) yangın, acil sağlık durumu, gaz kaçağı, su kaçağı ve panik alarm durumlarında sistem, Alarm İzleme Merkezine sinyal gönderir.
 • Alarm İzleme Merkezine gelen sinyal ile çok kısa sürede size veya yakınlarınıza durum hakkında operatörler tarafından bilgi verilir.
 • Gerekli durumlarda sinyal (alarm) cinsine göre, polis, itfaiye ve ambulans adresinize yönlendirilir.

Ekonomik ve Mantıklı Fiyatlar

 • Soygunu biz değil hırsızlar yapmaktadır. En üst güvenlik teknolojisi en uygun fiyatlar.
 • Jet Koruma sektöre yeni bir rüzgar estirmiştir. Yerli bir firma özelliğini de kullanarak en yüksek teknolojileri ülke insanlarımıza en ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Çünkü bizim için ‘’Güvenlik lüks değil, bir ihtiyaçtır’’ Ülkece en iyileri hak ediyoruz.
 • Satın aldığınız her ürün ve hizmet ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır. Bu sebeple bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Tercih Edilmemizin Sebepleri

 • Gelişmiş İzleme Merkezi
 • Hızlı müdahale kabiliyeti
 • Ekonomik ve mantıklı fiyatlar
 • Yüksek memnuniyet seviyesi ve tavsiye edilme
 • Gold Garanti (Garanti kapsamında arızalanan ürün hızlıca değiştirilir ve sistemde güvenlik zafiyeti oluşmasına izin verilmez. Teknik servis süreci tarafımızdan takip edilir ve bu süre de müşterilerimiz mağdur bırakılmaz)
 • Hızlı kurulum ve kablosuz sistem seçenekleri
 • Gelişmiş teknolojili ürünler ile standartların çok üzerinde güvenlik seviyesi
 • Yüksek sabotaj koruması
 • Detaylı satış sonrası hizmet politikası
 • Uzaktan sisteme bağlanıp (müşteri onayı ile) teknik mühendislik desteği verebilme kabiliyeti
 • Alarm sistemine ip kamera bağlayabilme imkanı
 • Bir çok cihazı akıllı ev sistemi prensibinde alarm sisteminiz ile kontrol edebilme imkanı
 • Müşterilerine kazanç sağlamalı kampanyalar
 • %100 yerli sermaye ve %100 Türk markası